Naprawa młotów hydraulicznych wyburzeniowych

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami  młotów hydraulicznych wyburzeniowych a także regeneracją  podzespołów.   Oferujemy wymianę: cylindrów, tłoków, uszczelnień, śrub spinających, amortyzatorów, tulei narzędziowych górnych, dolnych, rygli grota, zaworów sterujących, grotów, membran, zabezpieczeń rygli grota, węży i szybkozłączy.

Serwisujemy młoty hydrauliczne i sprzęt wyburzeniowy znanych producentów światowej czołówki:, jak również j znanych marek.

Klientom współpracującym z nami proponujemy:

 • Remont młotów hydraulicznych oraz sprzętu wyburzeniowego z wymianą uszkodzonych elementów lub ich regeneracją.
 • Renowacja polegająca na gruntownym czyszczeniu korpusu młota hydraulicznego w razie potrzeby poddawany jest piaskowaniu i spawaniu. W końcowym etapie jest czas na malowanie w oryginalnych kolorach z uzupełnieniem znaków reklamowych danego producenta.
 • Kompleksowe przeglądy techniczne młotów hydraulicznych i sprzętu wyburzeniowego, pomiary ciśnienia przepływu oleju hydraulicznego w linii młota, uzupełnienie gazu w akumulatorach membranowych i tłokowych.
 • Montaż i adaptacja nowo zakupionego sprzętu do linii istniejącej na koparce Klienta lub przy braku wykonujemy od podstaw kompletną instalację hydrauliczną niezbędną do prawidłowej pracy urządzeń wyburzeniowych.
 • Sprzedaż części zamiennych oryginalnych i zamienników.
 • Sprzedaż młotów hydraulicznych i sprzętu wyburzeniowego takiego jak:
   - nożyce do stali,
   - chwytaki,
   - szczęki kruszące,
   - nożyce tnącokruszące.

Serwis młotów hydraulicznych wyburzeniowych

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny młotów hydraulicznych Idromeccanica, Italdem, MSB Corporation. Proponujemy serwis gwarancyjny od 12 miesięcy dla  w/w marek młotów wyburzeniowych.